Fabrycznie nowy

0.063

Minimalne zużycie

0.006

Przetestowane w polu

0.003

Dobrze noszone

0.003

Zużyte w boju

0.003

Kolekcje

Statystyki cen

PłynnośćWysoki
87.92%
Aktualna cena0.006
Zakres ceny 90d
0.0063%0.040
7 Najniższy w dniu0.007
7 Najwyższe w dniu0.020
7d Zmiana-22.22%
30 Najniższy w dniu0.006
30 Najwyższe w dniu0.023
30d Zmiana-68.18%
90 Najniższy w dniu0.006
90 Najwyższe w dniu0.040
90d Zmiana-72.00%
Najniższy poziom wszech czasów
0.0065 maj 2026
Najwyższy poziom wszech czasów
0.04018 lut 2026
Wykończenie

Mauve Aside

Rzadkość

Consumer Grade

Zewnętrzny

Minimal Wear

Wersja modelu

CS2

Popularność

unpopular

Aktualizacja

Fourth Season Skins

R8 Revolver | Mauve Aside (Minimal Wear)
3.5
37
side imageside image
Consumer Grade

R8 Revolver | Mauve Aside (Minimal Wear)

The R8 Revolver delivers a highly accurate and powerful round at the expense of a lengthy trigger-pull. Firing rapidly b...
R8 Revolver | Mauve Aside (Minimal Wear)
3.5
37

Zmiana 24h

- 0.002
-22.22%

Zmiana 7d

- 0.002
-22.22%

Zmiana 30d

- 0.015
-68.18%
The R8 Revolver delivers a highly accurate and powerful round at the expense of a lengthy trigger-pull. Firing rapidly b...

Fabrycznie nowy

0.063

Minimalne zużycie

0.006

Przetestowane w polu

0.003

Dobrze noszone

0.003

Zużyte w boju

0.003

Aktywne oferty

4.2

15 Głos(y)

Aktywne oferty

127

Od0.006
Cena oryginalna0.040

4.2

4.4K Głos(y)

Aktywne oferty

91

Od0.006
Cena oryginalna0.040

4.4

3.5K Głos(y)

Aktywne oferty

83

Od0.007

2.7

91 Głos(y)

Aktywne oferty

250

Od0.009
Cena oryginalna0.060

3.6

243 Głos(y)

Aktywne oferty

128

Od0.010

3.9

831 Głos(y)

Aktywne oferty

19

Od0.010

Statystyki cen

PłynnośćWysoki
87.92%
Aktualna cena0.006
Zakres ceny 90d
0.0063%0.040
7 Najniższy w dniu0.007
7 Najwyższe w dniu0.020
7d Zmiana-22.22%
30 Najniższy w dniu0.006
30 Najwyższe w dniu0.023
30d Zmiana-68.18%
90 Najniższy w dniu0.006
90 Najwyższe w dniu0.040
90d Zmiana-72.00%
Najniższy poziom wszech czasów
0.0065 maj 2026
Najwyższy poziom wszech czasów
0.04018 lut 2026

Kolekcje

Wykończenie

Mauve Aside

Rzadkość

Consumer Grade

Zewnętrzny

Minimal Wear

Wersja modelu

CS2

Popularność

unpopular

Aktualizacja

Fourth Season Skins

Podobne skórki

Rewolwer R8 | Żar (prosto z fabryki)
R8 Revolver | Blaze (Factory New)
Zaczynając od3.94
Rewolwer R8 | Pustynne pociągnięcia (prosto z fabryki)
R8 Revolver | Desert Brush (Factory New)
Zaczynając od3.53
Rewolwer R8 | Nitro (prosto z fabryki)
R8 Revolver | Nitro (Factory New)
Zaczynając od6.52
Rewolwer R8 | Gradient (prosto z fabryki)
R8 Revolver | Fade (Factory New)
Zaczynając od97.20
Rewolwer R8 | Mistrz przetrwania (prosto z fabryki)
R8 Revolver | Survivalist (Factory New)
Zaczynając od3.93
Rewolwer R8 | Noc (prosto z fabryki)
R8 Revolver | Night (Factory New)
Zaczynając od13.74
Pokaż wszystko

Centrum pytań

Na dzień 14 maja 2026 najniższa cena rynkowa R8 Revolver | Mauve Aside (Minimal Wear) wynosi $0.00 przy 6793 aktywnych ofertach na śledzonych platformach. Ceny są aktualizowane na bieżąco i różnią się w zależności od rynku oraz stanu przedmiotu.

R8 Revolver | Mauve Aside (Minimal Wear) można wymieniać na Rynku Społeczności Steam oraz na kilku zewnętrznych rynkach CS2. CSMarketCap agreguje aktualne oferty i ceny z tych źródeł, dzięki czemu możesz porównać oferty przed zakupem.

W ciągu ostatnich 7 dni cena R8 Revolver | Mauve Aside (Minimal Wear) zmieniła się o -22.22%. Rekordowa cena odnotowana na CSMarketCap to $0.04. Pełną historię cen znajdziesz na powyższym wykresie.