Prosto z fabrykiST

5.68

Lekkie zużycieST

1.69

Po testach bojowychST

0.70

Mocne zużycieST

0.60

Po ciężkich walkachST

0.63

Prosto z fabrykiSV

69.37

Lekkie zużycieSV

71.69

Po testach bojowychSV

58.00

Mocne zużycieSV

--

Po ciężkich walkachSV

44.04

Prosto z fabryki

2.40

Lekkie zużycie

0.66

Po testach bojowych

0.30

Mocne zużycie

0.30

Po ciężkich walkach

0.29

Kolory

Kontenery

Kolekcje

Statystyki cen

PłynnośćŚrednia
60.07%
Aktualna cena0.60
Zakres ceny 90d
0.6310%0.88
7 Najniższy w dniu0.63
7 Najwyższe w dniu0.67
7d Zmiana-1.80%
30 Najniższy w dniu0.63
30 Najwyższe w dniu0.71
30d Zmiana-4.93%
90 Najniższy w dniu0.63
90 Najwyższe w dniu0.88
90d Zmiana-21.81%
Najniższy poziom wszech czasów
0.6311 paź 2026
Najwyższy poziom wszech czasów
7.2321 lut 2024
BrońM4A4
Wykończenie

Mistrz grawerunku

Rzadkość

spoza obiegu

Zewnętrzny

Well-Worn

Wersja modelu

CS2

Popularność

unpopular

ProjektantHEWOK
ProjektantIrapele

Profesjonalni gracze

syrsoN avatar

syrsoN

Kisserek avatar

Kisserek

shox avatar

shox

red avatar

red

StatTrak™ M4A4 | Etch Lord (Well-Worn)
★4.4
★ ★ ★ ★ ★☆
651
Antyterroryści
spoza obiegu
StatTrak Dostępne

StatTrak™ M4A4 | Mistrz grawerunku (mocne zużycie)

Celniejszy, ale zadający mniej obrażeń, co swój odpowiednik - AK-47, M4A4 to najczęściej wybierany przez antyterrorystów...
StatTrak™ M4A4 | Etch Lord (Well-Worn)
★4.4
★ ★ ★ ★ ★☆
651

Zmiana 24h

- 0.002
-0.30%

Zmiana 7d

- 0.012
-1.80%

Zmiana 30d

- 0.034
-4.93%
Celniejszy, ale zadający mniej obrażeń, co swój odpowiednik - AK-47, M4A4 to najczęściej wybierany przez antyterrorystów...

Prosto z fabrykiST

5.68

Lekkie zużycieST

1.69

Po testach bojowychST

0.70

Mocne zużycieST

0.60

Po ciężkich walkachST

0.63

Prosto z fabrykiSV

69.37

Lekkie zużycieSV

71.69

Po testach bojowychSV

58.00

Mocne zużycieSV

--

Po ciężkich walkachSV

44.04

Prosto z fabryki

2.40

Lekkie zużycie

0.66

Po testach bojowych

0.30

Mocne zużycie

0.30

Po ciężkich walkach

0.29

Aktywne oferty

4.8

35.3K Głos(y)

Aktywne oferty

148

Od0.60

4

21.3K Głos(y)

Aktywne oferty

42

Od0.63

4.8

2.7K Głos(y)

Aktywne oferty

131

Od0.64

3.8

2 Głos(y)

Aktywne oferty

1

Od0.64

4.8

7.7K Głos(y)

Aktywne oferty

55

Od0.64

4.6

3.7K Głos(y)

Aktywne oferty

133

Od0.65

Kolory

Statystyki cen

PłynnośćŚrednia
60.07%
Aktualna cena0.60
Zakres ceny 90d
0.6310%0.88
7 Najniższy w dniu0.63
7 Najwyższe w dniu0.67
7d Zmiana-1.80%
30 Najniższy w dniu0.63
30 Najwyższe w dniu0.71
30d Zmiana-4.93%
90 Najniższy w dniu0.63
90 Najwyższe w dniu0.88
90d Zmiana-21.81%
Najniższy poziom wszech czasów
0.6311 paź 2026
Najwyższy poziom wszech czasów
7.2321 lut 2024

Kontenery

Kolekcje

BrońM4A4
Wykończenie

Mistrz grawerunku

Rzadkość

spoza obiegu

Zewnętrzny

Well-Worn

Wersja modelu

CS2

Popularność

unpopular

ProjektantHEWOK
ProjektantIrapele

Profesjonalni gracze

syrsoN avatar

syrsoN

Kisserek avatar

Kisserek

shox avatar

shox

red avatar

red

Polecane naklejki

FURIA | Paris 2023
Sticker | FURIA | Paris 2023
Zaczynając od0.003
Fluxo | Paris 2023
Sticker | Fluxo | Paris 2023
Zaczynając od0.003
Hydro Wave
Sticker | Hydro Wave
Zaczynając od0.090
FaZe Clan | Paris 2023
Sticker | FaZe Clan | Paris 2023
Zaczynając od0.007
Natus Vincere | Austin 2025
Sticker | Natus Vincere | Austin 2025
Zaczynając od0.009
Scorch Loop
Sticker | Scorch Loop
Zaczynając od0.11

Podobne skórki

M4A4 | Gryf (prosto z fabryki)
M4A4 | Griffin (Factory New)
Zaczynając od58.86
M4A4 | Rentgen (prosto z fabryki)
M4A4 | X-Ray (Factory New)
Zaczynając od99.69
M4A4 | Turbina (prosto z fabryki)
M4A4 | Turbine (Factory New)
Zaczynając od8.46
M4A4 | Zły daimyō (prosto z fabryki)
M4A4 | Evil Daimyo (Factory New)
Zaczynając od6.64
M4A4 | Czerwony DDPAT (prosto z fabryki)
M4A4 | Red DDPAT (Factory New)
Zaczynając od108.84
M4A4 | Ryzyko napromieniowania (prosto z fabryki)
M4A4 | Radiation Hazard (Factory New)
Zaczynając od286.95
Pokaż wszystko

Centrum pytań

Na dzień 14 października 2026 najniższa cena rynkowa StatTrak™ M4A4 | Mistrz grawerunku (mocne zużycie) wynosi $0.60 przy 457 aktywnych ofertach na śledzonych platformach. Ceny są aktualizowane na bieżąco i różnią się w zależności od rynku oraz stanu przedmiotu.

StatTrak™ M4A4 | Mistrz grawerunku (mocne zużycie) można wymieniać na Rynku Społeczności Steam oraz na kilku zewnętrznych rynkach CS2. CSMarketCap agreguje aktualne oferty i ceny z tych źródeł, dzięki czemu możesz porównać oferty przed zakupem.

W ciągu ostatnich 7 dni cena StatTrak™ M4A4 | Mistrz grawerunku (mocne zużycie) zmieniła się o -1.80%. Rekordowa cena odnotowana na CSMarketCap to $7.23. Pełną historię cen znajdziesz na powyższym wykresie.

Opis

Przegląd

StatTrak™ M4A4 | Etch Lord to fascynująca skórka z abstrakcyjnym projektem grawerowanym, przeważającym w odcieniach beżu i brązu. Należy do Kolekcji Alpha i został wydany w marcu 2021 roku.

Rzadkość

Ta skórka jest klasyfikowana jako 'Grado Mil-Spec', co oznacza, że jest to zwykła rzadkość z przeciętną szansą na zdobycie. Mimo to jej skomplikowany design i funkcja StatTrak™ czynią ją wartościowym dodatkiem do ekwipunku każdego gracza.

Historia

Wprowadzony w aktualizacji z marca 2021, M4A4 | Etch Lord szybko zyskał uznanie za swój unikalny design.

Popularność

Skóra Etch Lord jest popularna wśród graczy dzięki swojemu abstrakcyjnemu designowi i funkcji StatTrak™, która rejestruje liczbę zabójstw wykonanych bronią.

Kompatybilność

Ten skin jest dostępny wyłącznie dla karabinu M4A4.

Unikalne Cechy

Etch Lord jest znany z powodu swojego skomplikowanego wzoru, który pokrywa całe ciało broni. Ten wyjątkowy design przypomina sztukę trawienia kwasowego.

Wydarzenie

Skórka została wydana w ramach aktualizacji z marca 2021, która wprowadziła kilka nowych skórek do CS:GO.

Trivia

Projekt Etch Lord czerpie inspirację z konwencjonalnej sztuki trawienia, co stanowi odejście od zwykle śmiałych i żywych wzorów, które są powszechne w skórkach CS:GO.

Projektant Skóry

Zaprojektowane przez Valve.

Funkcje Techniczne

Dzieło Etch Lord jest szczegółowe, wykorzystując zaawansowane techniki teksturowania, aby stworzyć efekt grawerowania na całej broni.

Opinie i oceny

Etch Lord jest dobrze oceniany w społeczności za swój unikalny design i funkcję StatTrak™, co czyni go szanowaną skórką dla użytkowników M4A4.

Znaczenie Historyczne

Etch Lord oznacza trend integracji tradycyjnych form sztuki w projektowaniu skórek CS:GO.

Powody popularności

Jego popularność wynika z unikalnego grawerskiego designu, funkcji StatTrak™ oraz bycia częścią znanej kolekcji Alpha.

Wpływowe Wydarzenia

Wprowadzenie skórki podczas aktualizacji z marca 2021 było istotne dla poszerzenia portfolio estetyki dostępnej dla karabinu M4A4.

Historia stworzenia

Stworzenie Etch Lorda wiązało się z dokładnym procesem eksperymentowania z tradycyjnymi technikami trawienia, mając na celu zastosowanie integralności artystycznej do nowoczesnej broni.

Symbolika i Elementy Projektu

Etch Lord symbolizuje sztukę i rzemiosło, odzwierciedlając precyzję i umiejętności potrzebne do oddania idealnego strzału w grze.

Emocjonalne Połączenie

Wielu graczy czuje głęboką więź z Etch Lordem dzięki jego unikalnej estetyce i emocjom związanym z rosnącą liczbą eliminacji dzięki funkcji StatTrak™.

Wpływ na Społeczność

Etch Lord miał znaczący wpływ na społeczność, przedstawiając koncepcyjnie unikalny projekt i zachęcając projektantów do eksploracji bardziej zróżnicowanych tematów.

Zastosowanie w Esportach

Etch Lord jest czasami widziany na profesjonalnych turniejach esportowych, zdobywając szacunek za swoją wyjątkową estetykę.

Historie Graczy

Liczni gracze czerpią przyjemność z doświadczenia zwiększania swojego licznika zabójstw za pomocą StatTrak™ M4A4 | Etch Lord, ustalają osobiste cele i osiągają je z klasą.